Yaşam

Zuhal Topal ile Yemek Yiyoruz İlk Hafta Kim Kazandı? 31 Mart Zuhal Topal İle Yemek Yiyoruz Ödülünü Kim Kazandı?

TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan sevilen lezzet programı “Zuhal Topal ile Yemek”te haftanın birincisi belli oldu! Hafta içi her gün saat 16.00’da yayınlanan yarışmada bu hafta 5 yarışmacı 50 bin TL’lik büyük ödülü kazanmak için yarıştı. Yarışmacılar büyük ödülü kazanmak için kendi mutfaklarında en özel menüleri en lezzetli tariflerle hazırladılar. Her gün başka bir yarışmacının evinde özel yemekler yeniyor ve rekabet kızışıyordu. Zuhal Topal’ın sunuculuğunu yaptığı yarışma programında bu haftanın kazananı merak konusu oldu. Peki bu hafta kim kazandı, büyük ikramiyeyi kim kazandı Zuhal Topal ile Yemek Yiyoruz?

Detaylar burada

Zuhal Topal ile Yemek Yiyoruz programı hafta içi her gün saat 16.00’da TV8 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Sevilen Lezzet programının 31 Mart Cuma günü yayınlanan bölümünde haftanın kazananı belli oldu!

Bu haftanın son yarışmacısı Bermal Hanım oldu. Bermal Hanım haftanın son günü hazırladığı menü ile konuklarını ve izleyenleri evinde ağırladı.

Yemekte bu hafta Zuhal Topal ile kimler yarıştı?

Zuhal Topal ile Yemek Yiyoruz programında bu hafta her gün bir başka yarışmacının evine misafir olduk. Yarışma heyecanını paylaştığımız iddialı yarışmacılar, özenle seçilmiş menüleri ile hafta boyunca evlerinin mutfağında hünerlerini sergilediler. Bu haftaki yarışmacılar ise şöyle oluştu:

  • 1. Gün: Barış Bey

  • 2. Gün: Tülay Hanım

  • 3. Gün: Sema Hanım

  • 4. Gün: Selim Bey

  • 5. Gün: Bermal Hanım

Zuhal Topal ile Yemek Yiyoruz, büyük ödül ne?

Zuhal Topal ile Yemek Yiyoruz programı hafta boyunca mutfaklarında hünerlerini sergileyen 5 yarışmacının rezidansında gerçekleştiriliyor. Yarışmacılar kendi menülerini seçerler. Her yarışmacı kendi hazırladığı menü ile konuklarını karşılıyor. Her haftanın son yarışmacısı Cuma günü konuklarını ağırlıyor ve haftanın birincisi bir gün belli oluyor.

Puanlama: Her yarışmacı için diğer 4 yarışmacı ve güzel sunucu Zuhal Topal. Yarışmacılardan en yüksek puanı alan yarışmacı ve sunucu Zuhal Topal büyük ödülün sahibi oluyor.

Zuhal Topal ile Yemek Yiyoruz programının büyük ödülü 50 bin TL!

31 Mart’ta Zuhal Topal’la Yemek Yiyoruz’un bu haftaki kazananı kim oldu?

TV 8 ekranlarının vazgeçilmez lezzet yarışması Yemek Sepeti’nde haftanın kazananı belli oldu. Haftanın son yarışmacısı, kazanan yarışmacı ve 50 bin TL’lik büyük ödülün sahibi Bermal Hanım oldu.

31 Mart Zuhal Topal ile Yemek Yiyoruz Puan Durumu: Hangi Rakip Kaç Puan Aldı?

Yemek programında güncel puan durumu şöyle:

  • Haftanın birincisi Bermal Hanım, toplam puan: 34 puan

  • Haftanın ikincisi Tülay Hanım toplam puan: 31 puan

  • Haftanın üçüncüsü Barış Bey toplam puan: 22 puan

  • Haftanın 4’ü Salim Bey toplam puan: 22 puan

  • Haftanın son gününde Sema Hanım toplamda 22 puan aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu